KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 4658093
nr 465 8093
Etsning
1800-tal, "Tempio della Concordia" 46x36
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
tisdag 1 maj 2007
kl 16:25:04
100 kr
150 kr